מעל 700 מיליון מקבלי החלטות בארץ ובעולם פעילים מדי יום וצמאים לקשרים עסקיים ולשיתופי פעולה. נוכחות רצינית בלינקדאין, הכוללת פרופיל ממגנט, קשרים עם האנשים שפותחים דלתות, מיתוג אישי של מומחים, ובניית מערכת יחסים, יניבו תוצאות עסקיות שלא תזכו להן באף רשת חברתית אחרת.

אתם מפספסים 80% מהלידים שלכם!

חברות B2B מדווחות:

0% מחברות הB2B בעולם פעילות בלינקדאין
0% מהטראפיק לאתר שלהן מגיע מלינקדאין
0% מהלידים מהרשתות החברתיות, מגיעים מלינקדאין
0% ממקבלי ההחלטות סומכים יותר על תוכן מלינקדאין

לינקדאין עובדת מצוין עבור כל סוג עסק B2B

בישראל יש מעל למיליון וחצי חברים בלינקדאין, הנהנים מהאפשרות לפנות ישירות למנכ”לים ומנהלים עסוקים ממגוון תחומים, שלא מגיעים לכנסים או לפגישות. חברות ועסקים, שממתגים את עצמם כמומחים בלינקדאין, מרוויחים משפך שיווקי שמגדיל את ההכנסות שלהם.

היתרון שלי:

בעוד הרבה בעלי עסקים מציעים “לידים”- אני מאפשרת לכם למשוך לקוחות בשילוב תוכן וכלי אוטומציה. ניהול פרופיל כולל יצירת תוכן המייצר תדמית של מומחים בתחום, וגם שליחת הודעות בעלות השפעה לאנשי מפתח.

התוצאה: תדמית מהודקת של בעל ידע ומומחיות ולידים שהופכים ללקוחות.

להתחבר לפרופיל שלי בלינקדאין לחצו כאן 

השירותים שלנו:

 • שדרוג חד פעמי של הפרופיל

  אעבור על כל חלקי הפרופיל ואבנה פרופיל מקצועי מלא, ייחודי, ואיכותי המורכב מכתיבה שיווקית המיועדת ללקוח האידיאלי, תכנון, ביצוע כתיבה וקופירייטינג באנגלית, אופטימיזציית תוכן והעלאה לחשבון. שדרוג פרופיל חד פעמי ישמש אתכם שנים רבות

 • ניהול הפרופיל האישי

  העלאת 8 סטטוסים בחודש, הרחבת רשת הקשרים, בניית מסרים, ושיגור 3,000 בקשות התקשרות והודעות בחודש!

 • הקמה וניהול עמוד חברה

  הקמת עמוד עסקי מנצח, כתיבת 4 פוסטים בחודש,  ניהול קמפיינים ממומנים ליצירת תדמית של עסק מצליח, לידים, והמרות.

 • יעוץ אישי והכוונה

  הדרכה כיצד להשתמש באופן אפקטיבי בלינקדאין, כולל שדרוג הפרופיל, הרחבת רשת הקשרים, העלאת תכנים רלוונטיים ויצירת לידים איכותיים מלקוחות אידיאלים

בונוס: 

כל לקוח חדש יגלה את הסוד השמור בו אני משתמשת כדי להשיג לקוחות-  כלי אוטומציה ששולחים בקשות חברות והודעות פרסונליות!! מבלי להיחסם מהחשבון! 

למי מתאים לפעול בלינקדאין?

 • עצמאים

  עצמאים שפונים לעסקים, ומעוניינים בשיתופי פעולה והצעות עבודה
 • שכירים

  שכירים בחברות B2B המעוניינים לקדם את החברה ולפנות לאנשי מפתח בתחומם
 • יועצים עסקיים

  יועצים המעוניינים לחבור לאנשי מפתח לקדם הזדמנויות עסקיות
 • סטארטאפים

  סטארטאפים המעונינים ליצור קשר עם משקיעים ושיתופי פעולה בארץ ובעולם
 • יזמים

  יזמים שמעוניינים להציג את הפרויקט שלהם למשקיעים וקרנות השקעות
 • מנהלי מכירות

  המעוניינים להגיע באופן ישיר ללקוחות פוטנציאלים, לייצר אמינות ולהגדיל את הסיכויים לסגירת העסקה

מי אני ואיך הגעתי ללינקדאין?

נעים להכיר, דנית בן סימון

בעלים של מעטפת השיווק-ג’ומו.
אני מלווה עסקי B2B ביצירת בידול עסקי ושיווק ברשתות החברתיות. ההתמחות שלי היא יצירת משפכים שיווקיים, כתיבת תוכן, קידום אורגני וממומן, ברשתות חברתיות, במטרה ליצור ערוצים בלתי אמצעים עבור חברות המעוניינות לצמוח ולהרחיב את רשת הלקוחות שלהם.
לאחר שנים בתחום השיווק וניהול מותגים בינלאומיים, הבנתי שניתן למצוא את הסיפור הייחודי של כל עסק ולהתאים אותו לקהל היעד כמו חליפת צלילה, כמה שיותר הדוק. ברגע שזה יקרה ונעביר את הלקוח תהליך נכון, כבר לא נצטרך להתעסק בשאלת המחיר. כי הערך הנתפס הוא ייחודי לנו ואין לנו מתחרים. 
לינקדאין מהווה עבורי ערוץ שיווקי ותדמיתי מדהים למשיכת לקוחות. הפרופיל שלי מופיע בתוצאות הראשונות בגוגל, ולקוחות מוצאים עלי שם מידע מקיף ומקצועי. באמצעות פניה לאנשי מפתח, וכתיבה שיווקית אפקטיבית, בניתי רשת קשרים שאיפשרו להזדמנויות עסקיות מדהימות להתממש. הדבר שאני הכי אוהבת בפלטפורמה, זה שהיא ממקדת את מאמצי השיווק בדיוק היכן שקהל היעד שלי נמצא, ובחינם.

 

לינקדאין שנרכשה על ידי מיקרוסופט, הפכה בשנים האחרונות לחברה דינמית תוססת. היא פועלת במרץ להפוך לפלטפורמה איכותית עבור אנשי עסקים, ומי שפועל בה קודם, מרוויח. אחד הדברים שהיא הצליחה למנף, הוא קידום פרופילים בתוצאות הראשונות בגוגל. פרופיל איכותי, מקודם ראשון בגוגל ומחזק את המומחיות שלכם בתחום. נסו אותי- כתבו דנית בן סימון בגוגל. למרות שאני נמצאת בהרבה פלטפורמות, וכל הזמן התוצאות משתנות, הפרופיל שלי אמור להיות בעמוד הראשון בגוגל. 

להתחבר לפרופיל שלי בלינקדאין לחצו כאן